Dentysta dla dzieci w Kielcach

Wizyta dziecka u dentysty to nie lada wyzwanie. Najlepiej jeśli sobie i naszemu maluchowi możemy oszczędzić tej traumy, a żeby to zrobić trzeba dbać o higienę jamy ustnej  i uczyć jej od najmłodszych lat. Szczotkowanie po każdym posiłku i nitkowanie wystarczą, abyśmy byli zdecydowanie mniej narażeni na wystąpienie próchnicy. Są jednak sytuacje, gdy wizyty nie da się uniknąć, ponieważ pojawi się próchnica lub przypadkowo ukruszymy ząb. Wówczas do akcji musi wkroczyć stomatolog. Jakiego wybrać – najlepiej poradzić się znajomych lub przeszukać fora internetowe. O ile z dorosłymi nie ma problemu – rejestrują się i już – o tle z dziećmi nie jest już tak łatwo. Cieszmy się zatem, gdy w okolicy mamy gabinety specjalizujące się w leczeniu dzieci. Personel w takich miejscach jest specjalnie przeszkolony, ma specyficzne podejście do pacjenta, a bardzo często nawet wystrój jest zmieniony, w taki sposób, aby rozładować napięcie u maluchów.

Kielczanom można pozazdrościć tego, że na swoim terenie mają aż dwa takie centra stomatologiczne [sprawdź na: lista gabinetów z dentysta-stomatolog.com]. Pierwsze z nich zlokalizowane jest przy ulicy Wapiennikowej 2, a jego wystrój spodoba się tak samo dorosłym jak i dzieciom. Kolorowe wnętrza i profesjonalny personel to nie wszystko, bowiem w tym miejscu na najdzielniejszych czekają nagrody. Kto by nie chciał w takiej chwili zostać dzieckiem?

Na małych kielczan czeka jeszcze NANODENT. Centrum, które stawia przede wszystkim na profilaktykę, jednak chętnie pomoże każdemu maluchowi z uporczywym bólem czy pozbyciem się mleczaków w oczekiwaniu na stałe uzębienie. Barwinek 28, to nazwa ulicy, przy której dzieci będą traktowane przyjaźnie, a pracownicy zadbają, by wszystko odbyło się w świetnej atmosferze i bez bólu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>