Makijaż permanentny u kosmetyczki w Białymstoku

Makijaż permanentny ->(https://pl.wikipedia.org/wiki/Makijaż_permanentny) jest bardzo popularny wśród kobiet, które nie lubią spędzać rano dużo czasu przed lustrem. Cieszy się też powodzeniem u kobiet aktywnie uprawiających sport i korzystających z basenu. Aby spełnił oczekiwania, musi go wykonać specjalnie przeszkolona kosmetyczka. Białystok to miasto, w którym znajduje się wiele profesjonalnych gabinetów kosmetycznych, więc można spokojnie dobrać taki, który pasuje nam pod kątem oczekiwanych rezultatów zabiegu. Aby znaleźć jeden z nich, wystarczy wpisać w wyszukiwarkę internetową hasło: salon kosmetyczny Białystok [także tutaj: https://swiaturody.com/bialystok,kosmetyczka,9.html].

Dla kogo jest przeznaczony? Makijaż permanentny to świetne rozwiązanie dla kobiet zabieganych i dla kobiet, które uprawiają sport, gdyż jest nie zmywalny nawet pod wpływem chlorowanej wody w basenie. Służy również do tuszowania drobnych mankamentów urody, jakimi są niesymetryczne brwi lub ich zupełny brak. Za jego pomocą można nadać wargom pożądany kształt i kolor. Kreski na górnej lub dolnej powiece powiększą oczy i sprawią, że spojrzenie nabierze wyrazistości.

Jak wygląda zabieg? Makijaż wykonuje się za pomocą urządzenia z wymiennymi, jednorazowymi igłami. Pigment wprowadzany do skóry jest pochodzenia naturalnego, nie powoduje więc alergii ani uczuleń. Zabieg w obrębie oczu i ust jest przeprowadzany po miejscowym znieczuleniu, natomiast łuki brwiowe są słabo unerwione, więc ich kolorowanie nie wymaga zazwyczaj zastosowania znieczulenia. Po zabiegu na skórę nakładane są łagodzące kremy i kompresy. Po dwóch tygodniach, wskazana jest kontrola i ewentualne uzupełnienie barwnika. Makijaż utrzymuje się na skórze kilka lat, a w międzyczasie można uzupełniać barwnik w miejscach, w których się starł.

Pielęgnacja skóry po zabiegu. Skóra po zabiegu jest zaczerwieniona zazwyczaj tylko jedną dobę, ale po trzech dniach następuje złuszczanie naskórka i wskazane jest wtedy używanie kremów nawilżających. Przez pierwsze tygodnie należy myć twarz jedynie mydłem i wodą lub bardzo delikatnym mleczkiem, a przez sześć tygodni nie wolno się opalać ani korzystać z sauny.

Gdzie wykonać makijaż? Makijaż najlepiej jest wykonać w profesjonalnym gabinecie kosmetycznym, zatrudniającym certyfikowany i przeszkolony personel. Kosmetyczka przed zabiegiem powinna dokładnie wytłumaczyć wszystkie jego etapy i przeprowadzić wywiad z pacjentką na temat stanu jej zdrowia. Przeciwwskazaniem do zabiegu jest ciąża, cukrzyca, łuszczyca oraz przyjmowanie sterydów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>